AKLIMDA DELİ SORULAR…

Nafi Kız Öğrenci Yurdu olarak oda ve oda arkadaşı seçimleri ve değişiklikleri konusunda inisiyatif sahibiyiz. Bu konudaki kişisel tercihlerinin karşılanması hakkında oda tipi dışında herhangi bir garanti veremeyiz, ancak tercihlerine göre en iyi alternatifi bulmaya çalışıyoruz.

Oda değişikliği taleplerini “NAFİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU Yönetimi dikkatine” yazılı olarak iletmelisin. Her bir oda değişikliği talebi bireysel olarak ve odanın uygunluk durumuna bağlı olarak değerlendirilir. Yurt Yönetimi, oda değişikliği ile ilgili dilediği şekilde karar verme yetkisine sahiptir. Oda değişikliğinden doğan fiyat farkı, konaklama süresine orantılı olarak hesaplanır ve değişiklik tarihinden itibaren geçerlidir. Oda değişikliği ile ilgili doğacak olan fark ödemesi, değişiklik gerçekleşmeden önce yapılır.

Yurt Servis Personeli, her gün odanızı ve ortak kullanım alanlarını temizler.

Tüm teknik arızalar yurt yönetimine iletilir, ilgili sorun en kısa süre giderilir.

Yurdumuzda iki adet çamaşır makinesi mevcuttur, çamaşırlarını dilediğin gün saat 22:00’ye kadar yıkayabilirsin. Kendi katında mevcut veya teras katında ütü alanında ütünüzü yapabilirsiniz.

NAFİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU binası güvenlik nedeniyle 24 saat kapalı devre dış mekan (bina girişi, yangın merdiveni bölgesi ve bahçe) kamera sistemi ile izlenir. Ayrıca yurdumuzda gündüz ve gece görevini ifa eden yönetici personelimiz mevcuttur.

Maalesef Hayır.

08:00 – 24:00 saatleri arasında ziyaret ve ders çalışma amacı ile arkadaşların gelebilir. Arkadaşlarının gece konaklamalarına izin verilmez.

Yurt Yönetmeliği ve oda yatak kapasitesi gerekçesi ile maalesef değerli aile bireyleriniz yurdumuzda kalamıyor.

Zemin katta bulunan ana mutfak her türlü araç ve gereçleriyle A’da Z’ye hizmetinize açıktır. Mutfağımızı hijyen kurallarını göz önünde bulundurarak kullanman gerekir. Mutfağı kullandıktan sonra bulaşıkları bulaşık makinesine yerleştirmeyi unutmamalısın.

Odalarda; yatak, 1 nevresim takımı, 1 yastık, çalışma masası, sandalye, gardırop, mini buzdolabı, klima, LCD TV mevcuttur. Banyoyu oda arkadaşınla paylaşman gerekir. Havlu, bornoz, şampuan, duş jeli, deterjan  gibi kişisel temizlik ve banyo malzemelerini ise senin getirmen gerekir.

Nafi Kız Öğrenci Yurdu Binası içindeki odalarda ve tüm kapalı alanlarda sigara ve diğer tütün ürünleri kullanımı 4207 No.’lu yasa gereği yasaktır. Kural ihlalinde yasanın gerektirdiği yaptırımlar uygulanır. Ayrıca her odada dumana duyarlı yangın sensörleri bulunmaktadır. Ancak balkon, teras veya bahçede sigaranı içebilirsin.

Yurt Yönetmeliği gereğince; hafta içi gece 00:00, Cumartesi gece 01:00 itibariyle yurda giriş yapmalısın.

Kullanmayacağın eşyalara da yetecek ek dolaplar odanızda mevcuttur. Bavul ve valizleriniz için teras katında kapalı özel bir alanımız bulunmaktadır.

İzmir’in en şanslı 22 ÖZEL KIZ ÖĞRENCİSİ‘nden biri olmak ister misin?

O halde bizimle iletişime geçebilirsin. Sana ulaşmamız için bize iletişim bilgilerini ver, en kısa sürede cevap verelim.